Web Tabanlı Yazılım


Firmanız için çözümlerimiz ile kurumsal olmak çok kolay

Web Tabanlı Yazılım Nedir?

Web tabanlı yazılım ya da özel yazılım yalnızca bir internet bağlantısı ve bir web tarayıcısı ile eriştiğiniz yazılımdır. Satın alınacak ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu durumda yazılımı indirmeye gerek yoktur. Genellikle "bulut tabanlı yazılım" olarak adlandırılan web tabanlı yazılım, popülerdir ve yalnızca internet bağlantısı gerektirdiği için yaygın olarak kullanılır. Gmail veya Yahoo Mail gibi web tabanlı e-posta kullanıyorsanız zaten web tabanlı yazılım kullanıyorsunuz demektir.

Web Tabanlı Yazılım Neden Kullanılır?

Web tabanlı yazılım, işle ilgili birçok ortamda kullanılmaktadır. Bunun nedeni, web tabanlı yazılımın yönetime ve çalışanlara web tabanlı programlama yazılımında sağlanan çevrimiçi personel araçlarına erişimle bağlantıda kalmalarına izin vermesidir. Web tabanlı yazılım, kuruluşunuzun en son teknolojiyi kullandığını garanti eder.
İndirmeler ve maliyetli yükseltmeler gerektiren geleneksel yazılımların aksine, web tabanlı yazılımımız otomatik olarak güncellenir. Web tabanlı yazılımın kullanılması, şirketinizin iş gücü yönetimi yazılımında en güncel teknoloji iyileştirmelerinden yararlanacağı anlamına gelir. Diğer büyük avantajı, bakımının daha az kapsamlı olması ve iyileştirmelerin otomatik olarak çevrimiçi olarak güncellenmesidir.
İş gücü web tabanlı yazılımlar ile çok daha kolay bir hale gelmektedir. Bu şekilde, sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda zamandan da tasarruf sağlar. Satın alınacak herhangi bir donanım veya yazılım yoktur. Bu da web tabanlı yazılımı uygun ve her yerdeki kuruluşlar arasında popüler hale getirir. Web tabanlı uygulamalar, finans kuruluşlarından perakendeye, yemek hizmetlerine ve medikallere kadar ülke çapında her büyüklükteki endüstride kullanılmaktadır.
Çalışanlar ve yöneticiler benzer şekilde evden, iş yerinden veya diledikleri herhangi bir yerden oturum açabilir. Web tabanlı yazılımı kullandığınızda, ihtiyacınız olan her yerde ve her yerde erişim vardır. İş yerinde, evde, bir kafede, hatta cep telefonunuzdan bile internet erişimi olan her yerden verilere erişilebilir.Web Tabanlı Yazılımların Avantajları

Konum başımsızlığı, internetin bulundugu her yerden erişelilebilir.
Bilgisayar veya telefonunuza ek bir yazılım kurmadan internet tarayıcısından erişim.
Web tabanlı yazılımlar merkezi bir sistemde çalıştığı için, sorun giderme veya bakım yapılması çok hızlı ve uygun maliyetlerde yapılır.
Tüm cihaz markaları ve her türlü işletim sisteminden kullanılır.
Mobil ve tablet aygıtlarından rahatlıkla kullanılabilir.


Yazılım Çözümlerimiz

Bulut Teknolojisini kullanarak internet ortamında çalışan, size özgü geliştirdiğimiz yazılımlarla her zaman bir adım önde olun.


Maya Poliçe takip sistemi vartag yazılım tarafından yapılan Sigorta yazılımıdır

Poliçe Takip Sistemi

Gün geçtikçe sigorta sektöründe ihtiyaçlar
artıyor. Maya PTS, sektördeki tüm karmaşık
problemler için en pratik ve akıllı çözümü
sunuyor.


İncele

Oto Ekspertiz Yazılımı

Güçlü altyapısı ,benzersiz özellikleri,
ve kullanıcı dostu arayüzü ile, A dan
Z ye tüm işlemlerinizi kontrol eden
oto ekspertiz yazılımıdır.


İncele

Vartag ERP

Vartag ERP bir işletmede uygulanan tüm iş
süreçlerini bilgisayar ve akıllı telefonlara taşır.
Muhasebe, İK, Depo, Cari Hesap, CRM ve üretim
planlama gibi bir çok bölüme sahip.


İncele
Projelerimizin Özellikleri

Bulut Teknolojisini kullanarak internet ortamında çalışan, size özgü geliştirdiğimiz yazılımlarla her zaman bir adım önde olun.

Dinamik Sistem

Geliştirdiğimiz tüm yazılımlar modüler olduğu için herzaman gelişime açık ve istenildiği zaman sistemin her yerinde değişiklikler yapılabilir.

Heryerden Erişilebilir

Yazılımlarımızın Mobil olması sayesinde işletmenizi ofise bağımlı kalmadan ister tatilde , ister seyahatte , isterseniz evinizden yönetebilirsiniz.

Kesintisiz Destek

Tüm yazılımlarımız ve internet projelelerimiz geliştirilmeye açıktır.Bu nedenle herşey müşterilerimizin istediği ve kullanım kolaylığına göre tasarlanır.

Geliştirmeye Açık

Tüm yazılımlarımız ve internet projelelerimiz geliştirilmeye açıktır.Bu nedenle herşey müşterilerimizin istediği ve kullanım kolaylığına göre tasarlanır.

7/24 Yedekleme

Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık yedekleme imkanı nedeniyle yazılımlarınız ve internet projeleriniz 7/24 güvence altında.

Güvenlik

Tüm yazılımlarımızda ve web projelerimizde dünyadaki tüm bankaların kullandığı SSL gibi dünyanın en iyi güvenlik sertifikalarını kullanıyoruz.
Neden Vartag ?

Kurumsal Firma

Yıllardır Mersinde hizmet veren firmamız birçok kurumsal firmayla işbirliğinde bulunup başarılı işlere imza atmıştır. aldığınız hizmetlerle ilişkili 7/24 destek alabileceğiniz bir ekip her zaman yanınızdadır.

Profesyonel Ekip

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde hiç bir dış kaynaktan faydalanmamaktayız. Kalite kontrolü ve süreci hızlandırma adına 100% Vartag bünyesinde projelerinizi hayata geçiriyoruz.İletişim Bilgileri

Telefon
:
0 850 477 0792
Gsm
:
+90 (534) 497 8358
WhatsApp
:
+90 (534) 497 8358
Bilgi
:
info@vartag.com
Destek
:
destek@vartag.com
Adres
:
İnönü Mahallesi 1403 Sok. Hakim Bey Apt.
No 1, Yenişehir, MERSİN/TÜRKİYE


Vartag ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin

İLETİŞİM
Kimlerle Çalıştık


Cağrı Merkezi
Hizmetler

E-Posta
Kurumsal

WhatsApp
Gizlilik

Copyright © 2013 - 2022 | Vartag Yazılım Çözümleri | Tüm Hakları Saklıdır.

Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. vartag.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.