VARTAG ERP

Bu ortak bilgi sistemi sayesinde işletmedeki tüm birimler birbiri ile bağlantılı çalışmış oluyor ve işletmenizin yönetimin çok kolay bir halıyor.Bir ürün satıldığında yada bir hizmet sunulduğunda depo'dan muhasebe'ye , müşteri yönetimin'den raporlama ve anlık istatistiklere kadar her aşamayı sadece bir tıklamayla yapabiliyorsunuz.


1 DEPO STOK MODÜLÜ
Eksik ve bozuk ürün takibi yapabilir zengin raporlama modulü ile ürünleri cinslerine göre ayırıp aramalar yapılabilir.Birden fazla depo oluşturulabilir ve depolar arası ürün transferi yapabilme imkanı sunuyor.


2 KONTEYNER YÖNETİMİ
Herbir conteyner hakkındaki ürünlerin bilgilerini , yapılan masrafı , yapılan kar, rezervasyonlar ve satışlar gibi tüm bilgileri tutmasının yanısıra conteynerda bilgilere hem ürün hem depo hemde konteyner bazında ulaşılabilir.


3 SATIŞ YÖNETİMİ
Depo ve Muhasebe modülü ile bağlantılı çalışan bu modülde ;yapılan satışlar otomatik olarak borç defterine , muhasebeye , müşteri carisine , ve depo'yada işlerinir.Rezervasyon yapılan ve eksik yada arızalı olan ürünler ayrıştırılarak her zaman ürünler hakkında net bilgi sahibi olmanızı sağlar.


4 REZERVASYON YÖNETİMİ
Ürünlerin rezervasyon tarihlerini tutar rezervasyon yapılan ürün depodan düşer ancak satışı gerçekleşmeyen ürün rezervasyon bitiş tarihinden itibaren otomatikman tekrar rezervasyonun yapıldığı depoya eklenir.


5 RAPORLAMA MODÜLÜ
İstenilen zaman aralığında ve her bir modül için ayrı ayrı günlük , haftalık , aylık ve yıllık üstelik tek tıklama ile raporlama imkanı sunar.


6 MUHASEBE
Yapılan tüm satışlar , alınan tüm ürünlerin bilgileri ve tüm girdi çıktılar kaporo,borç-alacak bilgisi ve masraflar günlük , haftalık , aylık olarak tutulur ve raporlaması yapılır.Bu modülde her bir satıştan ne kadar kar elde ettiğinizi ve ne kadar masraf yaptığınızı kolayca görebilirsiniz.


7 MÜŞTERİ YÖNETİMİ
Perakende satışlarda müşterilere ait isim , işletme , iletişim bilgileri , hangi zaman aralığında hangi ürünleri aldığı gibi birçok ayrıntılı bilgiyi barındırır ve müşteri yönetimini çok daha kolay bir hale getirir.


8 MÜŞTERİ CARİSİ
Müşteriye ait olan tüm alışveriş , ödeme ve borç bilgilerini barındırır.


9 BAYİİ TAKİPİ
Bayii müşterilerine ait olan tüm alışveriş , ödeme ve borç bilgilerini barındırır.


10 BORÇ DEFTERİ
Cari hesaplara bağlı olarak çalışır ve her açıldığında müşterilerin borç bilgilerinin gösterir.Otomatik olarak müşteri ve bayikler ile ilgili tüm borç dökümünü ayrıntılı bir şekilde guradan erişebilirsiniz.


11 GÜNCEL İSTATİSTİKLER
Sistemde bulunan konteyner , depo , ürün , müşteri , muhasabe , ve satışlarla ilgili tüm bilgileri anlık olarak size sunar.Satılan yada rezerve edilen ürün hangi konteyner'de , hangi depo'da hangi müşteriye ne kadar fiyata ve ne zaman satıldı anlık olarak görebilirsiniz.


web sitesi yapimi