VARTAG KİMDİR

Biz Kimiz!

Vartag Yazılım Çözümleri olarak firmamız gerek TÜRKİYE , KKTC ve IRAK olmak üzere tüm Ortadoğu‘ da anlaşma sağladığımız ve hayata geçirmiş olduğumuz tüm projelerde proje büyüklüğü , hedefi , bütçesi ne olursa olsun büyük , küçük , orta ölçekli işletme ayırt etmeden anlaşma sağladığımız tüm projeleri aynı titizlik ve aynı özveriyle ele almış ve hayata geçirmiştir.


Mersin ilinde kurulmuş olan firmamız Web Tasarım , Web Tabanlı Yazılımlar , Masaüstü Yazılımlar ve Mobil Uygulamalar geliştirilme aşamalarında bünyemizde bulunan tasarım uzmanları ve yazılım uzmanlarımız ile firmanıza özgü veya kişisel ihtiyaçlarınıza özel hizmetler sunuyoruz.

Örneğin: Website tasarımı yaptıracağınız zaman dilerseniz tasarım uzmanlarımız ile tasarım planlayabilir , logo çalışmasında yer alabilir ve gerekli görülür ise tüm website içerik çalışmalarını birlikte oluşturabilirsiniz.


Biz sizleri en iyi tanıtan tasarımlar yapar ve işinizi en iyi , en kolay ve en hızlı şekilde yapmanızı sağlayan zamandan ve teknolojiden maksimum kazanç sağlamanız için özgün tasarım ve özgün içeriklerle donatılmış projeler geliştiririz.

Amacımız ; Kaliteden ödün vermeden herzaman yenilikçi olan ; müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru uygulamaları sunarak, hızdan ve zamandan maksimum kazanç sağlamalarına olanak tanıyan hizmet ve çözümlerimizle kalite ve güvenden ödün vermeden işbirliği yaptığımız kurumlara değer katmak.

web sitesi yapimi